Oferta: ADMINISTRATOR SIECI I SERWERÓW Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • administracja infrastrukturą sieciową,
  • administracja infrastrukturą serwerową, w tym wirtualizacja,
  • administracja systemem do backupu środowisk wirtualnych,
  • zarządzanie uprawnieniami i dostępami,
  • zarządzanie usługami telekomunikacyjnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe IT lub pokrewne,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rozwiązań CISCO i Fortinet,
  • bardzo dobra znajomość rozwiązań wirtualizacji serwerów w oparciu o vMware,
  • dobra znajomość zagadnień backupu serwerów,
  • dobra znajomość systemów Windows Server i Linux,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość systemów monitorowania usług, np. Zabbix,
  • znajomość rozwiązań na platformie Azure.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • elastyczną godzinę pracy,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV