Oferta: ANALITYK FINANSOWY Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowaniu planów, budżetów i prognoz finansowych oraz monitorowanie ich realizacji,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kontrola poprawności ewidencji zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych,
  • analiza przedsięwzięć inwestycyjnych i innych inicjatyw w zakresie ich opłacalności i tworzenia wartości dla przedsiębiorstwa,
  • przygotowywania raportów, zestawień i analiz finansowych wraz z rekomendacjami,
  • wsparcie partnerów biznesowych w lepszym rozumieniu finansowej strony raportów, projektów i analiz,
  • dostarczanie informacji zarządczej oraz materiałów decyzyjnych dla kierownictwa spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie B2 w mowie i piśmie - warunek konieczny),
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków,
  • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości (doświadczenie zawodowe w obszarze finansów będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dokładność, terminowość, zaangażowanie i otwartość na współpracę.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • elastyczną godzinę pracy,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV