Oferta: MŁODSZY SPECJALISTA IT DS. SYSTEMU MS DYNAMICS 365 Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • udział w projekcie wdrożenia systemu MS Dynamics 365,
  • udział w zadaniach związanych z wdrożeniem i rozwojem innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymaniem systemu MS Dynamics 365, w tym współpraca z zewnętrznym partnerem,
  • wsparcie zespołu programistów przy tworzeniu integracji pomiędzy Dynamics 365, a systemami zewnętrznymi,
  • bieżące wsparcie techniczne oraz szkolenia dla użytkowników systemu MS Dynamics 365,
  • tworzenie dokumentacji poszczególnych rozwiązań wraz z instrukcją obsługi dla użytkownika końcowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w obszarze IT,
  • podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu baz danych SQL,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • doświadczenie w pracy systemem Microsoft Dynamics 365 lub Microsoft AX 2012.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV