Oferta: SPECJALISTA DS. ADMINISTROWANIA BAZĄ MATERIAŁOWĄ MICROSOFT DYNAMICS 365 Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • administrowanie bazą materiałową Microsoft Dynamics 365 w zakresie nadanych uprawnień,
  • rozwój i współtworzenie koncepcji nazewnictwa materiałowego oraz koordynacja procesu,
  • aktualizacja danych w Microsoft Dynamics 365: m.in. warunki handlowe, dane logistyczne, dokumentacja techniczna,
  • wprowadzanie do bazy indeksów magazynowych według ustalonych wytycznych,
  • uzupełnianie danych wymaganych do kompletacji bazy materiałowej Microsoft Dynamics 365,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie do pracy,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV