Oferta: SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (Z JĘZ. NIEMIECKIM) Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z instytucjami oraz organami zagranicznymi i krajowymi w zakresie zrównoważonego rozwoju i środowiska,
  • nadzór nad dokumentacją środowiskową,
  • monitorowanie, planowanie i nadzorowanie działań firmy mających wpływ na środowisko naturalne.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie ochrony środowiska/inżynierii środowiska lub pokrewne),
  • umiejętność organizacji pracy i samodzielność,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • elastyczną godzinę pracy,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV