Oferta: SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW ERP Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja i parametryzacja systemów ERP i HRM - Microsoft Dynamics 365 oraz Merit,
  • udział w projektach rozwojowych oraz testach nowych funkcjonalności,
  • modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych,
  • bieżące wsparcie i rozwiązanie problemów użytkowników systemu,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie korzystania z systemu,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, celem rozwiązania problemów technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany profil informatyczny,
  • znajomość baz danych SQL,
  • umiejętność identyfikowania problemów i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy projektowej i zespołowej, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie z systemami klasy ERP lub HRM, np. Microsoft Dynamics lub MERIT, szczególnie w zakresie Zakupów, Magazynów, modułu Finansowo-Księgowego
  • znajomość platform business intelligence.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • elastyczną godzinę pracy,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV