Oferta: SPECJALISTA IT DS. SYSTEMU MS DYNAMICS 365 Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Udział w projekcie wdrożenia systemu MS Dynamics 365,
  • Udział w zadaniach związanych z wdrożeniem i rozwojem innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymaniem systemu MS Dynamics 365, w tym współpraca z zewnętrznym partnerem,
  • Wsparcie zespołu IT przy tworzeniu integracji pomiędzy Dynamics 365, a systemami zewnętrznymi,
  • Bieżące wsparcie techniczne oraz szkolenia dla użytkowników systemu MS Dynamics 365,
  • Tworzenie dokumentacji poszczególnych rozwiązań wraz z instrukcją obsługi dla użytkownika końcowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze IT,
  • Doświadczenie w obszarze administracji i zarzadzania systemem MS Dynamics 365 lub MS AX 2012,
  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu baz danych SQL,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV