Oferta: SPECJALISTA PRZYGOTOWANIA KONTRAKTU Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja otrzymanej dokumentacji projektowej od sprzedawców
    na rynku niemieckim,
  • współpraca z pracownikami regionalnych biur sprzedażowych,
  • rekalkulacje cen domów, ze względu na zmiany architektoniczne,
  • wyceny indywidualnych rozwiązań projektowych i materiałowych,
  • ścisła współpraca z działami firmy i podwykonawcami uczestniczącymi
    w procesie realizacji kontraktów,
  • archiwizacja i kompletowanie dokumentacji.

Wymagania:

  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. inżynierskie/ budownictwo lub pokrewne,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność budowania dobrych relacji,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV